Přehled vzdělávacích kurzů a seminářů
Školy Financí CZ

 

Osobní finance - úvodní seminář - (cena 490 Kč)

Pro každého, kdo si uvědomuje zodpovědnost za své finance. Na semináři se dozvíte, jak ušetřit desítky procent na svých platbách v domácnosti, co všechno si můžete odepsat z daňového základu, jestli od státu dostáváte vše, na co máte nárok. Kladete si otázku, jak ušetřené peníze investovat a získat nadstandardní zhodnocení? Zajímalo by Vás, jak mít o milion pro rodinu navíc? I na tyto i další otázky Vám odpovíme. Doba trvání semináře 5 x 60 minut.

Můj první milion - speciální seminář - (cena 190 Kč)

Ti, kteří už milion mají, vědí, že ten první je nejtěžší. Ti, kteří ho nemají, si jeho získání neumějí představit. Jak na první milion kombinací jednotlivých aktivit i na jeho další zajímavé zhodnocování? K prvnímu milionu neodmyslitelně patří i daně. Získáte základní přehled o dani z příjmů právnických i fyzických osob a dani z přidané hodnoty. Dozvíte se, že znalost zákona pracuje pro nás. Doba trvání kurzu 4 x 45 minut.

Finance v praxi - navazující kurz - (cena 190 Kč)

Získáte jistotu, že budete mít přehled o svých finančních programech tak, aby Vám už nikdo nevnutil pro Vás málo výhodné finanční produkty. Sami prověříte kvalitu svých smluv přímo na kurzu. Kurz je prakticky zaměřený, vedený tak, aby posluchači získali dokonalý přehled o tom, co uzavřeli a za co platí. Doba trvání kurzu 3 x 45 minut.

Ochrana příjmu - navazující kurz - (cena 190 Kč)

Jak správně zajistit živitele rodiny, jak nastavit pojistné částky, jaké jsou doporučené pojistné částky, která pojišťovna nabízí flexibilní nebo fixní sazbu pojistného. Důležitá informace je nákladovost smluv u různých pojišťoven, kde se můžete pohybovat mezi 3 % až 16 %. Pro Vaši představu je to za 20 let cenové rozpětí od 31 000,- Kč do 120 000,-Kč. Doba trvání kurzu 3 x 45 minut.

Chytré investice - navazující kurz - (cena 190 Kč)

Zajímalo by Vás, jak jít o 5 let dříve do důchodu a ještě si za to nechat od státu zaplatit? Jak osvobodit úroky od daňové povinnosti a získat tak další podporu od státu? Dozvíte se také návod na vytvoření aktiv pro rodinný pasivní příjem. Nejlépe takový, aby pokryl Vaše životní náklady. Doba trvání kurzu 3 x 45 minut.

Finanční rezerva - navazující kurz - (cena 190 Kč)

Proč a jak vytvářet své finanční rezervy. Jaké typy rezerv existují a jaký je dnes dosažitelný úrok při zachování bezpečnosti vkladu. Jak dosáhnout zhodnocení rezerv ve výši 6 % p. a. a to v rámci velmi konzervativního investování. Dozvíte se, jak můžete ochránit své peníze před znehodnocováním inflací a jakých pravidel byste se měli držet při jejich zhodnocování. Naučíte se i to, jak se svými penězi nakládat tak, aby skutečně pracovaly pro Vás. Doba trvání kurzu 3 x 45 minut.

Bydlení - navazující kurz - (cena 190 Kč)

Pákový efekt u investic mohou využít i běžné rodiny jako formu investování, že můžete realizovat zisk i z kapitálu, který není Váš. Naučíte se při nákupu nemovitosti ušetřit desítky až stovky tisíc. Dozvíte se, jak zhodnotit peníze uložené v nemovitostech se 100% návratností za 7 – 8 let, i když je běžná návratnost v horizontu 18,5 roku. Doba trvání kurzu 3 x 45 minut.

Ochrana majetku - navazující kurz - (cena 190 Kč)

Jakou strategii zvolit při tvorbě svých finančních rezerv, zhodnocování majetku, investování. Jak můžeme vytvářet své finanční rezervy chytře a efektivně. Kurz je určen jak pro ty, kteří svůj první milion teprve vytvářejí, tak i pro ty, kteří už počítají v jiných číslech. Strategie zůstává strategií i po přidání několika nul. Doba trvání kurzu 3 x 45 minut.

Systém M. I. A. - navazující kurz - (cena 190 Kč)

Kurz Má investiční aktiva odpovídá na otázku, jakou strategii zvolit při tvorbě svých finančních rezerv, zhodnocování majetku, investování, i na to, jak můžeme vytvářet své finanční rezervy chytře a efektivně. Je určen jak pro ty, kteří svůj první milion teprve vytvářejí, tak i pro ty, kteří už počítají v jiných číslech. Strategie zůstává strategií i po přidání několika nul. Doba trvání kurzu 3 x 45 minut.

 

Chcete spravovat své osobní finance co nejlépe?

Zaujaly Vás naše semináře a kurzy a chtěli byste vědět více informací? Ozvěte se nám na info@skolafinanci.cz nebo prosím zavolejte na 222 268 964.